Alternativní dodavatelé energií otevírají nové pobočky | Kalkulačka energií

Alternativní dodavatelé energií otevírají nové pobočky

Alternativní dodavatel energií, společnost Armex Energy, otevřela novou pobočku ve Zlíně.  Jde o pátou pobočku, kterou společnost otevřela v letošním roce, a celkově o osmadvacátou. Firma bude na novém kontaktním místě poskytovat zájemcům o změnu dodavatele energií i stávajícím zákazníkům poradenství týkající se dodávek nebo úspor energií.


Jan Vávrovec, člen představenstva společnosti, uvedl: „Otevřením pobočky ve Zlíně potvrzujeme náš strategický záměr budování sítě poboček po celé České republice. Naším cílem je postupně se dostat na úroveň zhruba 60 poboček po celé České republice. V současné době jsme zhruba na polovině. Naším cílem je co nejvíce se přiblížit zákazníkovi a jednat s ním napřímo. Nejdeme cestou podomních prodejců jako někteří jiní dodavatelé energií.“

Společnost Armex Energy otevřela ve Zlíně novou pobočku

Společnost Armex Energy otevřela ve Zlíně novou pobočku

Na klienty i zájemce o změnu dodavatele tu čekají vyškolení pracovníci, kteří jim poradí, jakým způsobem mohou ušetřit na energiích. Poradí jim také s tím, jak se zachovat v případě, že se kvůli nevýhodné smlouvě dostali do potíží.

Nové zákaznické centrum otevřela rovněž děčínská společnost Centropol, dvojka mezi alternativními dodavateli energií. Pobočku zájemci najdou v pražském Karlíně. Firma do konce letošního roku plánuje otevřít celkem 12 poboček, v roce 2018 se má pobočková síť rozrůst o dalších šest. Lidé si v nich mohou vyřídit veškerou administrativu od změn tarifu či adresy až po podrobnosti k vyúčtování. „Je stále mnoho lidí, kteří nechtějí fungovat jen prostřednictvím internetu, chytrého telefonu či telefonátu. Osobní kontakt je i ve dnešní technologicky vyspělé době pro většinu z nás nenahraditelný,“ řekl Petr Vavřík, regionální ředitel společnosti Centropol.

(redakce)

One Response to Alternativní dodavatelé energií otevírají nové pobočky

  1. lucísek napsal:

    S kalkulačkou na cenu elektřiny https://www.epet.cz/elektrina/ jsem si spočítala že ušetřím za elektriku. Jsou tyhle kalkulačky přesné?
    Díky za info

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>