Přeskočit na obsah

Srovnáme to za vás – Pošlete nám svou fakturu za energie, my se vám co nejdříve ozveme zpět s nabídkou na míru.

Pokud chcete urychlit následnou přípravu smlouvy a převod k novému dodavateli, prosím doplňte nám i další údaje uvedené níže. Potřebujeme jen ty, které nelze vyčíst z vyúčtování.

FORM

Ceny energií

aneb jak dostat spotřebu energií pod Vaší kontrolu.

Jak vybrat správného dodavatele?

Co ovlivňuje mojí distribuční sazbu?

Lze nějakým způsobem mít lepší sazbu?

Jaké malé technologie lze využít pro úsporu energií?

Jaké velké technologie lze využít pro úsporu energií?

Opatření pro snížení spotřeby v domácnosti

Finanční pomoc na úsporná řešení od státu

JAK VYBRAT SPRÁVNÉHO DODAVATELE

Znáte svého dodavatele? Víte, za co mu přesně dáváte peníze? V dnešní době cena energií není jenom o tom, že Vám dodavatel dodává energie. V ceně se skrývá poplatek za servis nebo za to, že Vám v průběhu závazku nemění cenu silové elektřiny. Proto je důležité vědět, jak je dodavatel nastavený. Někdy se totiž stává, že dodavatelé lákají na nízkou cenou za energie, která je ovšem vykoupená tím, že když nastane nějaký problém, tak se o Vás nestarají a Vám to způsobí nemalé problémy. Má Váš dodavatel správnou finanční politiku? Nakupuje většinu energie pro své klienty hned při zasmluvnění nebo spekuluje dlouhou dobu a hledá, kdy bude cena nejnižší? Je důležité, aby dodavatelé měli správnou politiku s financemi. Když to tak mají, tak pak pro své klienty dokáží zajistit to, co jim na začátku smlouvy slíbí, aniž by museli v průběhu razantně zvedat ceny. To je rozdíl mezi dodavateli, kteří ve velkém spekulují nebo nespekulují.

Srovnání ceny elektřiny

Nevíte si rady s výběrem dodavatele energií? Zafixujte si včas ceny elektřiny a plynu a vyhněte se zdražování energií. Naši experti Vám poradí s fixací cen energií.

Srovnání ceny plynu

Jsme nezávislý online srovnávač cen energií s týmem odborníků, kteří Vám rádi pomohou
s výběrem dodavatele energií a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek!

Návratnost fotovoltaiky

Nabízíme nezávislou kalkulačku cen energií online a ZDARMA.